Inwentaryzacja drzewostanu Tarnów

 
Planujesz inwentaryzację drzewostanu w Tarnowie lub okolicznych miejscowościach. Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty jaką oferuje nasza firma. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i wykonywaniem ogrodów, ale także inwentaryzacją drzewostanu dla firm, urzędów oraz osób prywatnych.
 
Inwentaryzacja drzew i krzewów to prace, które są podejmowane w celu uzyskania pozwolenia na budowę czy też w czasie rewaloryzacji zabytkowych ogrodów.  Inwentaryzację drzew przeprowadza się głównie w celu określenia wszystkich gatunków znajdujących się na danym obszarze. Jest to ważny element całego procesu projektowania.
 
Oferowana przez nas inwentaryzacja składa się z dwóch części: 
  • opisowej (zawiera: określenie nazwy drzew i krzewów, pomiary dendrologiczne, zalecenia dotyczące zabezpieczenia drzew, uwagi związane z pielęgnacją oraz określenie stanu drzew),
  • graficznej (przedstawia lokalizację drzew i krzewów w formie mapy, oznaczenia numeryczne).
 
Podczas przeprowadzania inwentaryzacji mierzy się wysokość drzewa, obwód pnia, określa się stan zdrowia drzew oraz ich gatunek. W przypadku gdy inwentaryzację drzewostanu przeprowadza się przed wycinką, w raporcie powinno się również znaleźć zestawienie wskazujące na to, które drzewa mają zastać wycięte. 
 
 Inwentaryzacja drzewostanu Tarnów
 
Inwentaryzację przeprowadzamy na terenie całego województwa podkarpackiego i małopolskiego. Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest inwentaryzacja drzewostanu w Tarnowie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również od zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:
 

Skontaktuj się z nami

OGRODY Barbara Wacławska
Ładna 2
35-326 Rzeszów
podkarpackie

NIP 813-331-26-07

Adres email:

tel./fax +48 17 857 57 40
tel. kom. +48 600 217 152