Projektowanie ogrodów Lublin Projektowanie ogrodów w Lublinie Projektowanie ogrodu Lublin Projektowanie ogrodu w Lublinie

 Projektowanie ogrodów Lublin

 

Planujesz coś zmienić w swoim ogrodzie? A może jesteś na etapie planowania i zagospodarowywania otoczenia  wokół Twojego domu? Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę jaką jest projektowanie ogrodów w Lublinie.
 
Nasza firma już od wielu lat zajmuje się projektowaniem  i przygotowywaniem wizualizacji ogrodów dla naszych Klientów. Współpracujemy również z zaufaną firmą zajmującą się wykonywaniem przygotowanych przez nas projektów, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję fachowo wykonanej usługi od początku do końca. Każdy projekt nad którym pracujemy jest wykonywany z najwyższą starannością. Pracę rozpoczynamy od szczegółowych konsultacji z Klientami, rozmawiamy o ich wizji ogrodu oraz tym, jak chcieliby go urządzić. Oceniamy stan gleby oraz ogólne warunki panujące na posesji. Dzięki temu możemy idealnie dopasować  nasze prace do wymagań Klientów. 
 
W czasie projektowania ogrodu przez cały czas ściśle współpracujemy z Klientami i uzgadniamy z nimi każdy szczegół. Na życzenie Klienta przygotowujemy również wizualizację ogrodu 3D. Dzięki temu możemy przedstawić to, jak  ogród będzie się prezentował jeszcze przed rozpoczęciem prac. Pozwala to zobaczyć jak będą wyglądać poszczególne aranżacje zieleni i wprowadzić ostatnie poprawki, zgodne z sugestią i wymaganiem Klientów. 
 
Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest projektowanie ogrodów w Lublinie zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i szczegółowo przedstawimy naszą ofertę. 
 
Projektowanie ogrodów Lublin
 
Działamy na terenie województwa podkarpackiego i lubelskiego –zadzwoń do nas, a my odwiedzimy Cię i przygotujemy projekt Twojego ogrodu!  Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami: 

Skontaktuj się z nami

OGRODY Barbara Wacławska
Ładna 2
35-326 Rzeszów
podkarpackie

NIP 813-331-26-07

Adres email:

tel./fax +48 17 857 57 40
tel. kom. +48 600 217 152