Aranżacje balkonów 

 
Balkon i taras są miejscami, które mogą stanowić idealne przedłużenie domu czy mieszkania. Mogą także stać się azylem dla osób, które chcą spędzić czas na świeżym powietrzy w otoczeniu kwiatów. 
 
Nasza firma już od lat zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem nie tylko ogrodów, ale także mniejszych powierzchniowo miejsc, jakimi są tarasy i balkony. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu – sprawimy, że Twój taras i balkon zmienią się w miejsca pełne kwiatów, ozdobnych krzewów, wśród których odpoczniesz i zregenerujesz siły. 
 
Aranżacje balkonów mogą być bardzo proste, a jednocześnie wiele zmienić w jego wyglądzie. Czasami wystarczy kilka prostych dodatków, aby balkon nabrał odpowiedniego charakteru, czasami zaś trzeba zadbać o niego kompleksowo. Nawet mały balkon można ciekawie zagospodarować i sprawić, że będzie się pięknie prezentował. Do każdego z naszych projektów podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać gustom i wymaganiom naszych Klientów.
 
Już odpowiednio dobrane rośliny balkonowe sprawią, że balkon nabierze eleganckiego, romantycznego czy nowoczesnego charakteru. Kolorowe kwiaty, modne rośliny czy ciekawe donice z pewnością go ożywią i będą doskonałym uzupełnieniem mebli ogrodowych.
 
Aranżacje tarasów wymagają nieco więcej pracy. Taras może być wspaniałym miejscem do spędzania wolnego czasu. Dobre zagospodarowanie sprawi, że chętnie będziemy tam spędzać czas razem ze znajomymi czy rodziną. Zajmując się jego aranżacją należy wziąć pod uwagę kilka elementów. Przede wszystkim taras jest miejscem w którym podczas sezonu możemy spędzać dużo czasu. Warto więc zastanowić się czy będziemy tam urządzać spotkania rodzinne, kącik zabaw dla dzieci czy chcemy stworzyć tam po prostu miejsce do odpoczynku z wygodnym hamakiem i parasolem. Wszystkim naszym Klientom służymy poradą i oferujemy indywidualne projekty tarasów i balkonów.
 
Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są aranżacje balkonów zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas lub zadzwoń, umów się z nami i ciesz się pięknym balkonem w czasie nadchodzącego lata.
 
Aranżacje balkonów
 
 
Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami:
 

Skontaktuj się z nami

OGRODY Barbara Wacławska
Ładna 2
35-326 Rzeszów
podkarpackie

NIP 813-331-26-07

Adres email:

tel./fax +48 17 857 57 40
tel. kom. +48 600 217 152