Montaż systemów nawadniania Rzeszów Systemy nawadniania Rzeszów Systemy nawadniania Rzeszów

 

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

 

   

Systemy nawadniające to jeden z podstawowych elementów wyposażenia ogrodu. Sprawiają że trawnik ma piękny, żywozielony kolor przez cały sezon, niezależnie od warunków atmosferycznych. Jak wiadomo zielona trawa i zdrowe rośliny to wizytówka każdego ogrodu i powód do dumy jego właścicieli. Dlatego, wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, przygotowaliśmy ofertę, jaką  są systemy nawadniania w Rzeszowie i w okolicznych miejscowościach. 


Automatyczne systemy nawadniające to sieć rur, które są rozprowadzane pod powierzchnią ziemi. Do podstawowych elementów wyposażenia należą przede wszystkim zraszacze (np. głowice deszczujące, mikrozraszacze, linie kroplujące) oraz elektrozawory (najczęściej umieszczane w przeznaczonej do tego skrzynce). Decydując się na założenie systemu nawadniającego należy pamiętać, że najważniejszym jego elementem jest sterownik kontrolujący pracę systemu.


Nowoczesne systemy nawadniające wyposażone są obecnie w dodatkowe czujniki opadów, które sprawiają, że w czasie deszczu zraszacze zostają wyłączone. Ogromnym plusem automatycznego systemu nawadniającego jest fakt, że wszystko odbywa się bez ingerencji człowieka.


Naszym Klientom oferujemy montaż systemów nawadniania w Rzeszowie i na terenie całego Podkarpacia. Zapewniamy profesjonalne założenie systemu w Państwa ogrodzie.


Do plusów oferty, jaką są systemy automatycznego nawadniania na terenie Rzeszowa i okolic, zalicza się:
•    stałe i regularne podlewanie trawnika, rabat kwiatowych czy działek warzywnych,
•    wygoda i oszczędność czasu dla właścicieli (przy automatycznym systemie nawadniania nie trzeba wstawać rano i podlewać trawnika),
•    oszczędność wody - zraszacze wykorzystują mniej wody niż przy podlewaniu ręcznym, możliwość wykorzystania wody deszczowej lub ze studni,
•    szybki i stały wzrost roślin (w przypadku zakładania trawnika z siewu, przy regularnym podlewaniu już po około dwóch-trzech tygodniach można cieszyć się piękną, zieloną trawą).


Decydując się na ofertę, jaką są systemy nawadniające w Rzeszowie, warto pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim już na samym początku prac związanych z zagospodarowywaniem ogrodu, jeszcze przed założeniem trawnika z rolki lub siewu, warto pomyśleć o rozprowadzeniu rur. Jest to ważne, ponieważ wówczas nie rujnujemy założonego już trawnika czy rabat obsadzonych roślinnością. W ten sposób nie narażamy się też na dodatkowe koszty związane z poprawkami w ogrodzie. 


Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką są systemy nawadniające (zakładane na terenie Rzeszowa i Podkarpacia), ponieważ zapewniają one naszym Klientom piękny i zielony trawnik, bez wysiłku jakim jest podlewanie ręczne.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani także naszymi innymi ofertami, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zakładkami:

Skontaktuj się z nami

OGRODY Barbara Wacławska
Ładna 2
35-326 Rzeszów
podkarpackie

NIP 813-331-26-07

Adres email:

tel./fax +48 17 857 57 40
tel. kom. +48 600 217 152