Nawadnianie ogrodu Rzeszów Nawadnianie ogrodów Podkarpacie Nawadnianie ogrodów Podkarpacie

Nawadnianie ogrodu

 

Nadchodzące ciepłe dni i pełnia wiosny skłaniają właścicieli ogrodów do zwiększonej troski o ogród i otoczenie po zimie. Prac jest dużo - od posadzenia czy zasiania nowych kwiatów po wertykulację trawnika. Są to działania niezbędne, by w lecie cieszyć się pięknym, zadbanym ogrodem.

 

Każdy właściciel ogrodu chce, by otoczenie jego domu było piękne i zadbane. Dlatego jednym z pierwszych kroków w aranżacji ogrodu jest zakładanie trawnika. To czynność polegająca na wysiewaniu nasion trawy lub rozkładaniu gotowych darni. Dzięki temu każdy może cieszyć się pięknym i równym trawnikiem.

Jednak aby nasz trawnik miał żywy, zielony kolor konieczne jest nawadnianie ogrodu. Są to czynności polegające na podlewaniu roślin, a tym samym dostarczaniu im optymalnej ilości wody do równomiernego wzrostu. Świetnym rozwiązaniem, które bardzo często jest stosowane przy nawadnianiu trawników, są systemy nawadniające.

To idealne wyjście zwłaszcza dla osób, które nie mają czasu na ręczne podlewanie trawnika za pomocą tradycyjnego węża ogrodowego. Dodatkowo nawadnianie ogrodu za pomocą założonego systemu pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i wodę.

 

Dbanie o otoczenie domu nie ogranicza się jedynie do założenia trawnika i posadzenia roślin, ale to przede wszystkim ciągła troska o jego wygląd. A nawadnianie ogrodu to jedna z koniecznych prac, ponieważ bez odpowiedniego nawilżenia podłoża nie uzyskamy oczekiwanego efektu.

Dla wszystkich zainteresowanych klientów przygotowaliśmy propozycje dotyczące usług ogrodniczych w Rzeszowie i na terenie Podkarpacia, które obejmują zarówno projektowanie, aranżację jaki i wykonanie ogrodu. Do naszych najpopularniejszych ofert należą: montaż gabionów, systemów nawadniania, aranżacja tarasów, pielęgnacja ogrodów czy zakładanie trawnika.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi pozostałymi ofertami, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zagadnieniami:

 

 

Skontaktuj się z nami

OGRODY Barbara Wacławska
Ładna 2
35-326 Rzeszów
podkarpackie

NIP 813-331-26-07

Adres email:

tel./fax +48 17 857 57 40
tel. kom. +48 600 217 152