Usługi ogrodnicze Rzeszów Projektowanie ogrodów w Rzeszowie Inwentaryzacja zieleni Rzeszów Architektura krajobrazu

Architektura krajobrazu

 

Piękny, zadbany ogród to marzenie każdego właściciela posesji. Jeśli więc marzą Państwo o eleganckim i niepowtarzalnym ogrodzie, zapraszam do kontaktu. Jako architekt krajobrazu proponuję Państwu usługi związane zarówno z projektowaniem, jak i wykonywaniem oraz pielęgnacją ogrodów.

Architektura krajobrazu to dziedzina, która powiązana jest z kształtowaniem przestrzeni życiowej człowieka. Ściśle wiąże się ona z architekturą, planowaniem przestrzennym oraz urbanistyką. Do jej głównych założeń zalicza się wszelkie projekty zieleni, ogrodów publicznych oraz prywatnych terenów.

 

Jako projektantka, ogrodniczka i pasjonatka architektury krajobrazu już od kilku lat zajmuję się projektowaniem terenów zieleni oraz ogrodów, a także ich realizacją. Naszym Klientom proponuję usługi ogrodnicze oraz całoroczną lub sezonową pielęgnację, w zależności od potrzeb właścicieli posesji. Nasza firma działa na terenie Podkarpacia – pracujemy w takich miastach jak: Rzeszów, Dębica, Mielec, Krosno, Jasło oraz w miastach sąsiednich.

Projektowanie, wykonywanie i aranżacja ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać gusta i upodobania naszych Klientów, tak aby jak najlepiej przygotować dla każdego aranżację zieleni.

 

W naszej pracy zajmujemy się nie tylko projektowaniem ogrodów czy nawierzchni, ale także inwentaryzacją zieleni, montażem systemów nawadniających, gabionów, zakładaniem trawników oraz ogólnymi usługami ogrodniczymi.

 

Świadcząc usługi z zakresu architektury krajobrazu angażujemy się nie tylko w domowe i prywatne projekty, ale także w:

  • projektowanie zieleni przy obiektach usługowych,
  • projektowanie ogrodów SPA,
  • projektowanie zieleni i terenów osiedli mieszkaniowych,
  • rewaloryzację zabytkowych założeń ogrodowych.

Architektura krajobrazu to nie tylko dbanie o ogród i tereny zielone, ale także opracowywanie projektów zieleni, aranżacje balkonów, tarasów czy przygotowywanie oczek wodnych.

 

Naszym Klientom możemy zaproponować projektowanie ogrodów przydomowych i publicznych oraz wykonawstwo i pielęgnację terenów zielonych. Projekty, które tworzymy to eleganckie i funkcjonalne ogrody, dopasowane do indywidualnych upodobań właścicieli, a więc mające niepowtarzalny charakter.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi poniższymi artykułami:

 

Skontaktuj się z nami

OGRODY Barbara Wacławska
Ładna 2
35-326 Rzeszów
podkarpackie

NIP 813-331-26-07

Adres email:

tel./fax +48 17 857 57 40
tel. kom. +48 600 217 152