Cięcie krzewów Rzeszów Nawadnianie trawników Rzeszów Usługi ogrodnicze Rzeszów i Podkarpacie Gabiony Rzeszów

Usługi ogrodnicze w Rzeszowie

 

Każdy właściciel domu i otaczającej go powierzchni chce, by jego ogród dobrze się prezentował i był miejscem wypoczynku, gdzie można spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi.

 

Należy jednak mieć na uwadze to, że aby ogród dobrze się prezentował należy o niego odpowiednio dbać. Podstawą pięknego ogrodu jest żywozielony trawnik, równo przystrzyżony i systematycznie nawożony. Dlatego, aby Państwa ogród był zadbany i stanowił doskonałe miejsce do odpoczynku, proponujemy usługi ogrodnicze na terenie Rzeszowa i Podkarpacia.

 

Posiadamy bogate doświadczenie w pracach ogrodniczych, zatem możemy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Do naszej oferty zaliczają się takie czynności jak projektowanie ogrodów, ich aranżacja oraz wykonywanie. Ponadto otaczamy opieką ogrody już gotowe, oferując ich właścicielom takie usługi jak: niwelacja terenu, zakładanie trawnika z siewu lub rolki, przycinanie drzew i krzewów ozdobnych, montaż gabionów, nawadnianie ogrodów czy montaż systemów nawadniania.

 

Oferowane usługi ogrodnicze świadczymy na terenie Rzeszowa, jak również całego Podkarpacia, dzięki czemu możemy objąć opieką ogrody na terenie całego województwa. Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe zabiegi, dzięki którym otoczenie ich domu będzie prezentowało się elegancko przez cały rok.

 

W zbliżającym się okresie lata szczególnie polecamy skorzystanie z oferty, jaką jest nawadnianie trawnika. Upalne dni i gorące powietrze mogą źle wpłynąć na jego wygląd i sprawić, że straci swój piękny zielony kolor. Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszynm artykułem o pielęgnacji trawników. Dowiedz się jak skutecznie zadbać, o to aby trawnik bardzo ładnie się prezentował. 

Wszystkich zainteresowanych usługami ogrodniczymi oraz inwentaryzacją dendrologiczną w Rzeszowie i na terenie Podkarpacia zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 Zachęcamy także do zapoznania się z naszym artykułem o pielęgnacji ogrodów w Rzeszowie. Znajdą tam Państwo wskazówki dotyczace przede wszystkim pielęgnacji ogrodu w jesieni i przygotowania go do zimy.

Skontaktuj się z nami

OGRODY Barbara Wacławska
Ładna 2
35-326 Rzeszów
podkarpackie

NIP 813-331-26-07

Adres email:

tel./fax +48 17 857 57 40
tel. kom. +48 600 217 152